Ege Brother, müşterilerinin gizlilik haklarının korunması için bir dizi ilkeye sahiptir. Bununla birlikte, genellikle müşteri bilgilerinin başkaları tarafından elde edilmesi, çoğunlukla kötü niyetli kişilerin doğrudan müşteriyi kandırması ve/veya kolay tahmin edilebilir şifreleri çözmesi ile gerçekleşmektedir.
Öncelikle müşterilerimizin şifrelerini oluştururken, kullanıcı adı ile aynı olmayan, kendilerinin veya yakınlarının ismi olmayan, doğum tarihi gibi bilinen bir tarihin rakamlarından oluşmayan ve olabildiğince harf ve rakamların karışımından oluşan şifreler oluşturmalarını önemle rica ederiz.
Bunun dışında, bilmelisiniz ki, EgeBrother.com, hiç bir zaman e-posta ile şifrenizi girmenizi gerektirecek bir talepte veya uyarıda bulunmaz. Her hangi bir hatayı düzeltmek için bir bağı takip etmenizi istemez.
Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.
Gizliliğinizin korunması için sahip olduğumuz ilkelerimiz ise şunlardır
Ege Brother.com Bilişim Hizmetleri  www.egebrother.com web sitesinde ve bu siteye bağlı diğer web sitelerinde ziyaretçilerden elde ettiği bilgileri onların rızası dışında kullanmaz.
Yapılan işler sırasında, müşteriler tarafından aktarılan bilgileri başkaları ile paylaşmaz
Bilerek veya bilmeyerek edindiği müşterilere ait verileri başkaları ile paylaşmaz
Veritabanı bakımı vb. işlerin sadece yetkili çalışanlar tarafından ve gizlilik esaslarına uygun şekilde yapılmasını sağlar.
Müşteri tarafından yetki formunda adı ve yetkileri belirlenenler dışında, müşteri firmadan dahi olsa hiç kimseye bilgi vermez. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
Müşterilerin e-posta hesaplarının oluşturulması sırasında kullanılan şifrelerin kaydını tutmaz. (Müşteriler kontrol panelini kullanarak şifrelerini her an değiştirebilirler)
Müşterilerin kişisel bilgilerini ve e-posta adreslerini üye/müşteri ile iletişim kurmak, bülten göndermek ve istatistik amacı dışında kullanmaz, üçüncü kişi ve kurumlara kısmen veya tamamen satmaz, kiralamaz, kullandırmaz.
Üyeliğini sona erdiren kişilerin e-posta adreslerini saklamaz.
E-posta formu ile gönderilen bilgileri açıklamaz.
E-posta formu şifrelenmiş değildir. E-posta ile gönderilen bilgiler üçüncü kişiler (hacker) tarafından gönderme sırasında görülebilir. Bu nedenle gizlilik derecesi yüksek bilgilerin (kredi kartı numarası, vb.) e-posta ile gönderilmesini istemez ve gönderilenlerin gizliliği sorumluluğunu taşımaz.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Ege Brother, Bilişim Hizmetleri ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
egebrother.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.